доцент Чорненька Жанетта Анатоліївна

Народилася 17.06.1980р. У 2003 році закінчила Буковинську державну медичну академію і з вересня 2004 року працює на посаді асистента кафедри, а з вересня 2017 року - на посаді доцента. Завершила кандидатську дисертацію з теми: “Клініко – гормональні особливості перебігу демодекозу як основа діагностики та лікування”.

Автор 96 наукових і навчально-методичних робіт, зокрема – 3-х навчальних підручників, 1 навчально-методичних рекомендації. Провідні наукові здобутки: вирішена актуальна задача підвищення ефективності діагностики та лікувальних заходів при демодекозі, участь в розробці прогнозів здоров’я населення України.

  • В 2015 році рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти й науки України від 29 вересня 2015 року присвоєно науковий ступінь доктора філософії.

В 2017 році було видано монографію "Клініко-гормональні особливості перебігу та формування патогенезу демодекозу" у співавторстві з завідувачем кафедри медичної паразитології та тропічних хвороб Харківської медичної академії післядипломної освіти МОЗ України д.мед.н., проф. К.І. Бодня. 

Також у 2017 році видали навчально-методичний посібник для іноземних студентів англійською мовою "Fundamentals of medical statistics in health care" Грицюк М.І., Ясинська Е.Ц., Чорненька Ж.А., Бідучак А.С.

 

 

JoomShaper