асистент Вацик Марія Захарівна

Після закінчення Чернівецького медичного інститута в 1970 році працювала лікарем-фтизіатром, начальником відділу лікувально-профілактичної допомоги Чернівецького обласного відділу охорони здоров’я. З 1992 року – завідувач відділенням медичної статистики оргметодвідділу Чернівецької обласної клінічної лікарні.

З 1998 року працює за сумісництвом, а з 2012 року на повній посаді асистента кафедри. Лікар-організатор вищої категорії. Наукові здобутки: участь у розробці прогнозів здоров’я населення України, створенні узагальненої інформаційно-довідкової системи з питань ПМСД, розробці циклу лекцій, практичних занять та самостійних завдань з питань використання статистики в практиці охорони здоров’я.

В 2017 році у співавторстві з професором кафедри Таралло В.Л. видали навчальний посібник "Організація діяльності лікаря загальної практики - сімейної медицини".

В цьому ж році було видано посібник в електронному варіанті "Органзація медичної допомоги дітям" під ред. проф. В.Л. Таралло. (В.Л. Таралло, М.З. Вацик, М.І. Грицюк, М.І. Чепіль, І.І.Хорошенюк, С.М. Старощук, А.В. Іринчин, Л.В. Мельничук, Л.В. Швигар, О.В. Деонісієва)

JoomShaper