Студентське наукове товариство

На кафедрі працює науковий студентський гурток, який займається за тематикою кафедри. Щорічно у його складі беруть участь до 20 -25 студентів різних факультетів, в тому числі і студенти – іноземці. Студенти працюють з науковою літкратурою, аналізують архівні матеріали, вчаться проводити анкетування населення.

Щорічно студенти-гуртківці беруть участь у регіональних і всеукраїнських конференціях та олімпіадах з з соціальної медицини та ООЗ,  займаючи  призові місця.

Переможці міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів і молодих вчених ВІМСО нагороджуються грамотами з секції «Соціальна медицина та організація охорони здоровя».

Щорічно на кафедрі проводиться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Соціальна медицина та організація охорони здоровя". Студентів-переможці І етапу готують до ІІ етапу олімпіади, яка проводиться в інших медичних ВУЗах України. 
Переможцем І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади стала Стасюк Ю.В., студентка 5 курсу, 16 групи, спеціальність "лікувальна справа"
JoomShaper