Всесвітній день боротьби з раковими захворюваннями

Всесвітній день боротьби з раковими захворюваннями (World Cancer Day) , що відзначається 4 лютого, — це щорічний захід, який організовується Міжнародним протиракову союзом (International Union Against Cancer, UICC) з 2005 року. Мета цього Дня — привернути увагу громадськості до цієї глобальної проблеми, нагадати про те, наскільки небезпечні і поширені зараз онкологічні захворювання.

Міжнародний день рідкісних захворювань

За ініціативою європейської організації з вивчення рідкісних хвороб EURORDIS найрідкісніший день в році — 29 лютого — офіційно отримав статус Міжнародного дня рідкісних захворювань (Rare Disease Day). У невисокосні роки свято відзначається 28 лютого.

Міжнародний день стоматолога

Традиція відзначати 9 лютого Міжнародний день стоматолога поступово стає популярною у всьому світі. Можна припустити, що є вагомі причини на те, щоб відзначати професійне свято зубних лікарів в день святої Аполлонії (St. Apollonia), перша з яких — це дивовижно привабливий образ Аполлонії, що дійшов до наших днів через століття.

Всесвітній день хворого

11 лютого в міжнародному календарі позначений як Всесвітній день хворого (World Day of the Sick). Цей захід задумано, скоріше, як якийсь соціальний крок, спрямований на підтримку людей, що потрапили в сумну категорію хворих.

Більше статей...

Сторінка 1 із 2

JoomShaper