завідувач кафедри, доцент Грицюк Мар'яна Іванівна

 

   Народилась 11 травня 1980 року, у 2003 р. закінчила Буковинську державну медичну академію. Після навчання в аспірантурі працювала асистентом кафедри медичної біології, генетики та гістології. У 2007 році захистила кандидатську дисертацію на тему „Вплив мелатоніну на іонорегулювальну функцію нирок в умовах стресу та дії солей алюмінію і свинцю”.

професор Таралло Володимир Леонідович

Народився 23 грудня 1945 р.н., вищу освіту отримав у 1969 році у Красноярському медичному інституті (Росія). Захистив кандидатську дисертацію з теми “Кібернетична діагностика хронічних субфебрилітетів” у 1973 році. До 1978 року старший викладач кафедри соціальної гігієни та організації охорони здоров’я Красноярського медичного інституту, а з 1978 – доцент,

доцент Навчук Ігор Васильович

Народився 3 жовтня 1967 року, з 1987 року після закінчення з відзнакою Одеського медичного училища №3 працював фельдшером в Івано-Франківськії обл. Закінчив БДМА у 1998 році. З вересня 2000 року працює в БДМА асистентом кафедри соціальної медицини та ООЗ. У 2009р. захистив кандидатську дисертацію на тему: “Розробка та обґрунтування моделі первинної та вторинної профілактики артеріальної гіпертензії у сільського населення».

професор Чебан Василь Іванович

 

 

Навчався у Чернівецькому державному медичному інституті за спеціальністю „Лікувальна справа” у 1971 – 1977 рр. Направлений на роботу в Лікарсько-санітарну службу Міністерства шляхів сполучення СРСР. Працював цеховим терапевтом локомотивного депо Жовтневої залізниці (Карельська АР), дільничним лікарем, завідувачем поліклініки, ординатором клініки професійних захворювань науково-дослідної лабораторії (м. Кіровськ Мурманської області), головним лікарем санаторію „Імандра” Кольського філіалу АНСРСР (1977 – 1983 рр.).

доцент Ясинська Ельвіра Цезарівна

В 1992 році закінчила Чернівецький державний медичний інститут з відзнакою. Після навчання в аспірантурі в 1996 році захистила кандидатську дисертацію з теми: «Епідеміологія, профілактика та прогнозування ішемічної хвороби серця серед жителів малих міст».

Більше статей...

Сторінка 1 із 3

JoomShaper